Přenosné ohniště

Úprava pokrmů grilováním je jedna věc, ale jak zajde slunce, trochu živého ohně na zahradním posezení všichni jen uvítají. Proto Vám nabízíme zahradní ohniště, kterými si můžete přitopit k posezení s přáteli u lahve dobrého vína, ale také můžete využít variant přímo s grilovacím roštem nebo litinových zahradních pecí. A pokud Vaše děti nebo vnou...

Úprava pokrmů grilováním je jedna věc, ale jak zajde slunce, trochu živého ohně na zahradním posezení všichni jen uvítají. Proto Vám nabízíme zahradní ohniště, kterými si můžete přitopit k posezení s přáteli u lahve dobrého vína, ale také můžete využít variant přímo s grilovacím roštem nebo litinových zahradních pecí. A pokud Vaše děti nebo vnoučata vyžadují prázdninovou romantiku u otevřeného ohně se špekáčky, budete připravení i na Vaší terase/zahradě bez rizika zničení trávníků. Podívejte se do naší nabídky a vyberte si přenosné ohniště, které bude Vaší zahradě slušet.

Zobrazit

Přenosné ohniště  V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

  • Přenosná zahradní ohniště

    Rozveselte večerní posezení živým ohněm - osvětlíte posezení, dodáte nemalé množství tepla a do noci pak můžete koukat do žhavých uhlíků beze strachu o bezpečnost vaší terasy. Vysoká kvalita materiálů a nadčasový design, to je záruka užitnosti i obdivu přátel.

  • Příslušenství k...

    I přenosná ohniště můžete doplnit příslušenstvím.. U některých typů jdou dokoupit nožičky, u jiných grilovací rošt a tak získáte další funkční prvek, který Vám zpříjemní léto na zahradě či terase.