Kanadská kamna SUMMIT

Hledáte výkonné topidlo do velkých prostor? Kamna SUMMIT kanadského výrobce PACIFIC ENERGY vám nabízí celých 22 kW výkonu! Dvojité spalování vám zajistí nejen jednoduchou obslužnost a nízkou spotřebu paliva, ale i dobu přikládání po 12 hodinách. Kamna můžete objednat ve 4 variantách barev dvířek a nožiček nebo s podstavcem.

Volejte pro nabídku podle vašich požadavků!

Více informací

Skladem

61 980,00 Kč

Více informací

Kanadská kamna SUMMIT vám nabídnou skvělou službu při vytápění velkých prostor 150-200 m2.

Kvalitní dvojité spalování nabízí nejen sníženou spotřebu paliva, ale také prodlouží dobu přikládání až na neuvěřitelných 12 hodin a tím zajistí komfortní vytápění prostoru s možností stáležárného provozu.

V bezroštovém provedení se popel dále přepaluje a využijete i části, které u jiných, méně účinných typů kamen, vyhazujete spolu s popelem. Díky tomuto procesu se vymetání a čištění kamen posunuje na delší dobu v řádu několika týdnů (přesná doba je ovlivněna kvalitou a vlhkostí použitého topiva a množstvím vzduchu přítomného při spalování.

Délka polen je krásných 50 cm, zadní a boční druhý plášť  kamen zajišťuje dokonalé šíření tepla díky proudění vzduchu. Toto proudění ještě můžete podpořit doplněním kamen o vícerychlostní ventilátor 240V pro urychlení vytápění větších prostor o výkonu 300 m3/hodinu.

Dřevěná ručka na klice kamen mimo přímý vliv teploty skla, u dvířek došlo k inovaci - dvířka jsou vždy s volným sklem bez mřížky (na některých starších fotkách mřížka ještě je, ale již nelze tato varianta dodat).

Nadčasový design můžete doplnit o volitelnou výbavu podle vlastního vkusu - základní verze je v černém provedení, na podstavci, ale můžete si zvolit varianty se zlatými, niklovými (lesk) a niklovými broušenými (mat) dvířky, místo podstavce nožičky v odpovídajícím provedení.. Varianty si volíte přímo na této stránce typu SUMMIT a zároveň uvidíte konečnou cenu podle zvolené výbavy.

Kamna jsou tvořena silnostěnnou ocelovou spalovací komorou (na kterou je doživotní záruka) vystýlanou šamotovými cihličkami, v základním provedení pro bezroštový provoz. Tělo kamen je povrchově upraveno práškovým nástřikem žáruvzdorné černé barvy. Dvířka a popř. i nožičky jsou z pevné litiny.

Pokud budete chtít variantu s popelníkovým systémem, stačí opět zvolit v nabídce příplatkové výbavy. Popelníkový systém funguje tak, že kamna doplníte o popelník a ve spodní části ohniště se odstraní šamotová cihla a místo ní se umístí popelníková vložka, kterou potom odpadává popel do popelníku umístěného v podstavci nebo u nožek - dle zvolené varianty.

Dodávka kanadských krbových kamen PACIFIC ENERGY:    

základem dodávky kamen PACIFIC ENERGY je krbové těleso (žároviště), které je uloženo na dřevěné paletě. Dále jsou podle vybraného provedení a příslušenství v samostatných kartonech přibaleny dvířka, podstavec nebo nožičky, popelníkový systém, ventilátor,... Šamotový obklad je zabalen a vložen do topeniště a je nutné ho do kamen vložit. Celá montáž je vysvětlena i rozkreslena v Návodu k instalaci.

Jednotlivé díly je nutné zkompletovat - kamna postavit na podstavec a připevnit 4 šrouby, případně položit na záda a upevnit nožičky, nasadit dvířka (jednoduše na panty - pozor, panty jsou namazány grafitem).

Připojení kouřovodu ke kamnům je odvislé od typu a průměru komínu, k aplikaci standardního kouřovodu o průměru 150 mm doporučujeme pořídit adaptér spalinového hrdla, který nabízíme v příslušenství. U kamen je přiložen vždy návod k instalaci, kde je vše podrobně popsáno.

Technické údaje:

Nominální výkon: 14-22 kW

Šířka: 650 mm

Hloubka: 710 mm

Výška na nožičkách: 750 mm

Výška na podstavci: 750 mm

Váha: 216 kg

Dvojstupňové spalování: ano

Externí přívod vzduchu: ano

Oplach skla: ano

Délka polen: 50 cm

Průměr kouřovodu: 150 mm

Emise v g/hod: 3,56 g/hod.

Výhřevnost: 150-200 m2  (Výhřevnost v m2 je počítána při výšce stropu 2,4m a jedná se o přibližnou

                                     výhřevnost - údaje se mohou lišit vlivem velikosti a vlhkosti dřeva, únikem tepla

                                     v domě, materiály použitými při stavbě domu, orientací atd.

Doba hoření: 12 hodin (Dobu hoření opět ovlivňuje typ dřeva, povětrnostní podmínky a způsob

                                instalace (tah komína,..).

Účinnost: 76%

Dvojstupňové spalování: ano

Oplach skla: ano

DÁREK

Zavolejte nebo napište a nechte si sestavit speciální nabídku přesně podle vašich požadavků!

Tel: 606 693 600 / info@fajri.cz

Recenze

Napsat recenzi

Kanadská kamna SUMMIT

Kanadská kamna SUMMIT

Hledáte výkonné topidlo do velkých prostor? Kamna SUMMIT kanadského výrobce PACIFIC ENERGY vám nabízí celých 22 kW výkonu! Dvojité spalování vám zajistí nejen jednoduchou obslužnost a nízkou spotřebu paliva, ale i dobu přikládání po 12 hodinách. Kamna můžete objednat ve 4 variantách barev dvířek a nožiček nebo s podstavcem.

Volejte pro nabídku podle vašich požadavků!

Napsat recenzi

Příslušenství

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Ke stažení