Kanadská kamna SUPER CLASSIC smalt

Krásná a výkonná smaltovaná kamna SUPER CLASSIC od kanadského výrobce PACIFIC ENERGY. Kamna SUPER CLASSIC s výkonem 9-16 kW jsou v desítkách variant - 10 barev smaltů + 4 varianty barev nožiček a dvířek. Komfortní dvojité spalování vám zajistí nejen jednoduchou obslužnost a nízkou spotřebu paliva, ale i dobu přikládání po 9 hodinách.

Volejte pro speciální nabídku podle vašich požadavků!

Více informací

Skladem

64 980,00 Kč

Více informací

Kanadská kamna SUPER CLASSIC vám nabídnou skvělou službu při vytápění prostor 100-150 m2 se skvělým smaltovaným designem a variabilitou provedení dvířek a nožiček (nikl, zlatá,..).

V základní variantě jsou kamna ve smaltovém provedení, černé litinové dveře, černá vrchní výdechová mřížka, černé litinové nožičky a součástí je i popelníkový systém!

Kvalitní dvojité spalování nabízí nejen sníženou spotřebu paliva, ale také prodlouží dobu přikládání na cca 9 hodin a tím zajistí komfortní vytápění prostoru s možností stáležárného provozu.

Kanadská kamna SUPER CLASSIC mají krásnou povrchovou úpravu z vysoce kvalitního tvrzeného porcelánového smaltu. Jsou elegantně zdobena zlatými, černými nebo niklovými dvířky a nožičkami.

Povrchový smalt má jedinečné vlastnosti, které se nevyskytují u žádných jiných produktů. Smalt má stálost oceli o tloušťce 9 mm, odolnost vůči poškrábání podobnou sklu a je i při každodenním používání v domácnosti prakticky nezničitelný.

Všech 9 barevných odstínů má doživotní záruku proti vyblednutí vlivem intenzivního žáru. Není třeba žádné zvláštní péče k udržení jejich "nového" vzhledu - utírají se pouze čistým navhčeným kusem látky.

Dřevěná ručka na klice kamen mimo přímý vliv teploty skla, u dvířek došlo k inovaci - dvířka jsou vždy s volným sklem bez mřížky (na některých starších fotkách mřížka ještě je, ale tato varianta již nelze dodat).

Délka polen je až 45 cm, zadní a boční druhý plášť  kamen zajišťuje dokonalé šíření tepla díky proudění vzduchu. Toto proudění ještě můžete podpořit doplněním kamen o vícerychlostní ventilátor 240V pro urychlení vytápění větších prostor o výkonu 300 m3/hodinu.

Nadčasový design můžete doplnit o volitelnou výbavu podle vlastního vkusu - můžete si zvolit varianty se zlatými, niklovými (lesk) a niklovými broušenými (mat) dvířky, nožičky v odpovídajícím provedení a  můžete si zvolit barvu kamen v 10 variantách smaltu. Varianty si volíte přímo na této stránce typu VISTA CLASSIC a zároveň uvidíte konečnou cenu podle zvolené výbavy.

Kamna jsou tvořena silnostěnnou ocelovou spalovací komorou (na kterou je doživotní záruka) vystýlanou šamotovými cihličkami. Dvířka i nožičky jsou z pevné litiny.

Dodávka kanadských krbových kamen PACIFIC ENERGY:    

základem dodávky kamen PACIFIC ENERGY je krbové těleso (žároviště), které je uloženo na dřevěné paletě. Dále jsou podle vybraného provedení a příslušenství v samostatných kartonech přibaleny dvířka, popelníkový systém, ventilátor,... Šamotový obklad je zabalen a vložen do topeniště a je nutné ho do kamen vložit. Celá montáž je vysvětlena i rozkreslena v Návodu k instalaci.

Jednotlivé díly je nutné zkompletovat - kamna postavit na podstavec a připevnit 4 šrouby, případně položit na záda a upevnit nožičky, nasadit dvířka (jednoduše na panty - pozor, panty jsou namazány grafitem).

Připojení kouřovodu ke kamnům je odvislé od typu a průměru komínu, k aplikaci standardního kouřovodu o průměru 150 mm doporučujeme pořídit adaptér spalinového hrdla, který nabízíme v příslušenství. U kamen je přiložen vždy návod k instalaci, kde je vše podrobně popsáno.

Péče a manipulace se smaltovanými pokojovými kamny

Naše smaltovaná pokojová kamna jsou potažena materiály nejvyšší kvality, a to co nejrovnoměrněji a nejjemněji, jak jen to způsob výroby dovoluje. V různých fázích výroby se provádí pečlivá kontrola každé součástky. Nevýznamné odchylky, jako některé jamky velikosti špičky špendlíku, drobounké oděrky nebo rýhy či malé částečky cizorodých příměsí ve smaltu, jejichž výskytu nelze plně zabránit, nelze považovat za důvody k reklamaci nebo stížnostem. Absolutní dokonalost není zaručena a z výrobního hlediska možná.

 

Rozsah záruky

Smaltované povrchové úpravy pokojových kamen je omezen pouze na výměnu částí, u nichž vada vznikla v průběhu výroby, za nové. Reklamace, týkající se práce nebo dopravy se nepřipouštějí. POZOR: Smalt je rozbitný a je nutno manipulovat s ním opatrně. Záruka nerozbitnosti není možná a tudíž jeho výměna nebude provedena bezplatně.

 

Jak manipulovat a používat smaltovaná domácí kamna

Smaltovaná kamna jsou výrobek s vysoce kvalitní povrchovou úpravou a s ohledem na to je s nimi třeba manipulovat. Pro správné užívání a manipulaci se smaltovanými pokojovými kamny je třeba znát vlastnosti smaltu. Smalt je směsí minerálií a chemikálií, z nichž některé jsou kovové, jiné sklovité nebo skleněné povahy. Používá-li se při výrobě kamen, roztaví se a potáhne se jím kovový podklad. Podklad zvýší pevnost smaltu, ale neochrání ho před rozbitím. Pokud je daný předmět vystaven silné deformaci nebo otřesu, smaltovaný povrch popraská nebo pukne stejně jako porcelán (porcelánové nádobí se při pádu rozbije).

Čištění

Smaltovaná kamna je třeba čistit čistými utěrkami, teplou vodou a mýdlem. Nepoužívejte krupičnatá mýdla a kyseliny. Před zatápěním kamna důkladně osušte. Nepokoušejte se omývat smalt, pokud jsou kamna horká.

 

Manipulace

Se smaltovanými pokojovými kamny je třeba manipulovat opatrně. Je třeba brát v úvahu vlastnosti smaltovaných povrchů a skutečnost, že je třeba manipulovat s nimi s trochou opatrnosti. Smaltovaná kamna se nesmí přesouvat taháním nebo šoupáním po podlaze. Ke správné manipulaci s kamny si zajistěte potřebnou pomoc. Nezvedejte je za víko popelníku a nezatěžujte horní část kamen těžkými předměty.

Technické údaje:

Nominální výkon: 9-16 kW

Šířka: 620 mm

Hloubka: 710 mm

Výška na nožičkách: 750 mm

Výška na podstavci: 750 mm

Váha: 182 kg

Dvojstupňové spalování: ano

Externí přívod vzduchu: ano

Oplach skla: ano

Délka polen: 45 cm

Průměr kouřovodu: 150 mm

Emise v g/hod: 3,4 g/hod.

Výhřevnost: 100-150 m2  (Výhřevnost v m2 je počítána při výšce stropu 2,4m a jedná se o přibližnou

                                     výhřevnost - údaje se mohou lišit vlivem velikosti a vlhkosti dřeva, únikem tepla

                                     v domě, materiály použitými při stavbě domu, orientací atd.

Doba hoření: 9 hodin (Dobu hoření opět ovlivňuje typ dřeva, povětrnostní podmínky a způsob

                                instalace (tah komína,..).

Účinnost: 74%

Dvojstupňové spalování: ano

Oplach skla: ano

Zavolejte nebo napište a nechte si sestavit speciální nabídku přesně podle vašich požadavků!

Tel: 606 693 600 / info@fajri.cz

Recenze

Napsat recenzi

Kanadská kamna SUPER CLASSIC smalt

Kanadská kamna SUPER CLASSIC smalt

Krásná a výkonná smaltovaná kamna SUPER CLASSIC od kanadského výrobce PACIFIC ENERGY. Kamna SUPER CLASSIC s výkonem 9-16 kW jsou v desítkách variant - 10 barev smaltů + 4 varianty barev nožiček a dvířek. Komfortní dvojité spalování vám zajistí nejen jednoduchou obslužnost a nízkou spotřebu paliva, ale i dobu přikládání po 9 hodinách.

Volejte pro speciální nabídku podle vašich požadavků!

Napsat recenzi

Příslušenství

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Ke stažení