Kanadská kamna F 1100 Small

Spolehněte se na kanadskou kvalitu! Kanadská kamna F1100 Small od výrobce Regency o výkonu 6-11 kW se sníženou spotřebou paliva a dobou přikládání cca 6 hodin jsou nejprodávanějším typem kanadských kamen.

Dvoustupňový systém spalování a dvouplášťové provedení zajistí rychlé a účinné vytopení místností. 

Volejte pro nabídku podle vašich požadavků!

Více informací

Skladem

37 980,00 Kč

Více informací

Kanadská kamna F1100 Small jsou nejprodávanějším typem kamen od Kanadského výrobce Regency.

Nejmenší kamna o výkonu 6-11 kW nabídnou řešení vytápění plochy cca 50-100m2 při výšce stropů 2,4m. Dvoustupňový systém spalování vám zajistí menší spotřebu paliva, navíc právě díky kvalitnímu spalování můžete dosáhnout přikládací doby až 6 hodin, což vám umožní stáležárný provoz.

Kvalitní spalování má také na svědomí velmi malé množství popela, které se při bezroštovém provozu dále přepaluje a odevzdává i zbytkovou energii pro vaše využití. K čištění kamen pak může docházet v delších časových úsecích (v horizontech několika týdnů).

Délka polen je až 45 cm, zadní a boční druhý plášť  kamen zajišťuje dokonalé šíření tepla díky proudění vzduchu. Toto proudění ještě můžete podpořit doplněním kamen o 2rychlostní ventilátor 240V pro urychlení vytápění větších prostor o výkonu 300 m3/hodinu.

Nadčasový design můžete doplnit o volitelnou výbavu podle vlastního vkusu - varianty s niklovým nebo zlatým proužkem na dvířkách, celozlacené dvířka nebo volba podstavce nebo nožiček v odpovídajícím provedení. Tyto varianty si zvolíte přímo na této stránce typu F1100 Small a zároveň uvidíte konečnou cenu podle zvolené výbavy.

Kamna jsou tvořena silnostěnnou ocelovou spalovací komorou (na kterou je doživotní záruka) vystýlanou šamotovými cihličkami, v základním provedení pro bezroštový provoz. Tělo kamen je povrchově upraveno práškovým nástřikem žáruvzdorné černé barvy. Dvířka a popř. i nožičky jsou z pevné litiny.

Pokud budete chtít variantu s popelníkovým systémem, stačí opět zvolit v nabídce příplatkové výbavy. Popelníkový systém funguje tak, že kamna doplníte o popelník a ve spodní části ohniště se odstraní šamotová cihla a místo ní se umístí popelníková vložka, kterou potom odpadává popel do popelníku umístěného v podstavci nebo u nožek - dle zvolené varianty.

Pokud přemýšlíte o objednávce Nových moderních dvířek Contemporary, jistě vás bude zajímat stylové řešení kliky - ta je odnímatelná a můžete ji při provozu mít zavěšenou na háčku k tomu přímo určenému na podstavci kamen - tím je klika při použití vždy chladná.

Dodávka kanadských krbových kamen Regency F1100 Small:                                                           základem dodávky kamen Regency je krbové těleso (žároviště), které je uloženo na dřevěné paletě. Dále jsou podle vybraného provedení a příslušenství v samostatných kartonech přibaleny dvířka, podstavec nebo nožičky, popelníkový systém, ventilátor,... U většiny kamen je šamotový obklad topeniště na svém místě, pouze vrchní deflektor je v kartonu a je nutno jej do kamen vložit (na vrchní nerezové trubky s otvory pro přívod sekundárního vzduchu - celá montáž je vysvětlena i rozkreslena v Návodu k instalaci.

Jednotlivé díly je nutné zkompletovat - kamna postavit na podstavec a připevnit 4 šrouby, případně položit na záda a upevnit nožičky, nasadit dvířka (jednoduše na panty - pozor, panty jsou namazány grafitem), na dvířka namontovat ovládací kličku a na kličku ovládání sekundárního vzduchu nasadit pružinu pro lepší úchop.

Připojení kouřovodu ke kamnům je odvislé od typu a průměru komínu, k aplikaci standardního kouřovodu o průměru 150 mm doporučujeme pořídit adaptér spalinového hrdla, který nabízíme v příslušenství. U kamen je přiložen vždy návod k instalaci, kde je vše podrobně popsáno.

Technické údaje:

Nominální výkon: 6-11 kW

Šířka: 610 mm

Hloubka: 510 mm

Výška na nožičkách: 806 mm

Výška na podstavci: 770 mm

Váha: 135 kg

Délka polen: 45 cm

Průměr kouřovodu: 150 mm

Emise v g/hod: 3 g/hod.

Výhřevnost: 60-100 m2  (Výhřevnost v m2 je počítána při výšce stropu 2,4m a jedná se o přibližnou

                                     výhřevnost - údaje se mohou lišit vlivem velikosti a vlhkosti dřeva, únikem tepla

                                     v domě, materiály použitými při stavbě domu, orientací atd.

Doba hoření: 6 hodin (Dobu hoření opět ovlivňuje typ dřeva, povětrnostní podmínky a způsob

                                instalace (tah komína,..).

Účinnost: 77%

Dvojstupňové spalování: ano

Oplach skla: ano

DÁREK

Zavolejte nebo napište a nechte si sestavit speciální nabídku přesně podle vašich požadavků!

Tel: 606 693 600 / info@fajri.cz

Recenze

Napsat recenzi

Kanadská kamna F 1100 Small

Kanadská kamna F 1100 Small

Spolehněte se na kanadskou kvalitu! Kanadská kamna F1100 Small od výrobce Regency o výkonu 6-11 kW se sníženou spotřebou paliva a dobou přikládání cca 6 hodin jsou nejprodávanějším typem kanadských kamen.

Dvoustupňový systém spalování a dvouplášťové provedení zajistí rychlé a účinné vytopení místností. 

Volejte pro nabídku podle vašich požadavků!

Napsat recenzi

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Ke stažení

Návod k použití F1100

Návod k použití F1100 small

Ke stažení (1.43M)