Kanadská kamna Enerzone Destination 2.3

Enerzone Destination 2.3 jsou jediná kanadská krbová kamna s typicky moderním designem. Účinné dvojité spalování, nízká spotřeba paliva a vynášení popela cca 1x za měsíc, to jsou hlavní výhody.

Více informací

71 043,94 Kč

Více informací

Kanadská kamna Enerzone Destination 2.3 jsou jediná kanadská krbová kamna s typicky moderním designem, která krom svého působivého vzhledu nabídnou také notnou dávku topného výkonu, skvělou účinnost spalování, dlouhou dobu hoření a v neposlední řadě také výjimečnou spolehlivost, podloženou doživotní zárukou na plášť kamen!

Účinný a kvalitně navržený systém oplachu skla předehřátým vzduchem zabraňuje usazování nečistot a vy se tak můžete těšit z krásného pohledu do hořícího ohně. Sklo navíc zůstává čisté i ve chvíli, kdy v kamnech už dohořívá.

V základní ceně kamen jsou kamna s černými bočními panely. Za příplatek je možné objednat panely z nerezového plechu či v červeném smaltu a dále přídavný ventilátor (dá se doplnit  termodiskem k jeho automatizaci). Pro kompletní nabídku příplatkové výbavy nás prosím kontaktuje, například prostřednictvím formuláře pod záložkou "Potřebuji radu".

Kanadská kamna Enerzone Destination 2.3 mají výkon v rozmezí 13 - 22 kW.

Navzdory elegantnímu vzhledu nabídnou prostorné prosklení spalovací komory s oplachem proti špinění skla, dobu hoření 9 - 12 hodin na jedno přiložení paliva díky velmi kvalitnímu dvojitému spalování a přikládat můžete polena o délce až 50 cm.

Spalování probíhá na popelu z minulých ohňů, který funguje jako akumulant a podpora spalovací teploty, chrání spodní část topeniště a zároveň v popelu uchovává velmi, velmi dlouho žhavíky, které můžete jednoduše oživit pár třískami a otevřením přívodu vzduchu. Proto je ideální kamna čistit po delší době - dle našich zkušeností 1x za měsíc/měsíc a půl, podle množství. Tím se sníží prašnost v interieru, která při denním vynášení popela není zanedbatelná. Zároveň z nepropálených uhlíků dostanete zbytkový výkon, který by se jinak vyhodil s popelem a využijete vše na maximum.

Při čištění doporučujeme nechat část popela v ohništi - minimálně spáry mezi spodními šamoty by měly zůstat zasypané popelem, jako ochrana spodní ocelové části.

Hmotnost 243 kg a doživotní záruka na plášť kamen dokládá, že je vše vyrobeno dostatečně masivně a poctivě. 

Kamna lze napojit pouze horním odvodem spalin. Boční plechy podporují proudění vzduchu a díky tomu se prostor dříve prohřeje.

Design: moderní

Jmenovitý výkon: 16 kW

Výkon: 13 - 22 kW

Účinnost: 77%

Kouřovod: 150 mm

Externí přívod vzduchu: ano

Hmotnost: 243 kg

Rozměry: šířka 726 mm/výška 951 mm/hloubka 648 mm

Palivo: dřevo, dřevěné brikety

Maximální délka polen: 50 cm

Dvojstupňové spalování: ano

Oplach skla: ano

Integrovaný popelník s bezpečnostním víkem: ano

Výhřevnost: kolem 195 m2  (Výhřevnost v m2 je počítána při výšce stropu 2,4m a jedná se

                                         o přibližnou výhřevnost - údaje se mohou lišit vlivem velikosti a vlhkosti

                                        dřeva, únikem tepla v domě, materiály použitými při stavbě domu,

                                         orientací atd.

Doba hoření: 9 až 12 hodin (Dobu hoření opět ovlivňuje typ dřeva, povětrnostní podmínky a způsob

                                instalace (tah komína,..).

Dárek

Zavolejte nebo napište a nechte si sestavit speciální nabídku přesně podle vašich požadavků!

Tel: 606 693 600 / info@fajri.cz

Recenze

Napsat recenzi

Kanadská kamna Enerzone Destination 2.3

Kanadská kamna Enerzone Destination 2.3

Enerzone Destination 2.3 jsou jediná kanadská krbová kamna s typicky moderním designem. Účinné dvojité spalování, nízká spotřeba paliva a vynášení popela cca 1x za měsíc, to jsou hlavní výhody.

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: