Grily Napoleon

Komu by se chtělo v letní dny trávit čas u sporáku v kuchyni, když je celá rodina na zahradě a užívá si slunce.. Ideálním řešením je zahradní gril Napoleon, na němž připravíte lahodný pokrm, aniž byste byli ochuzeni o čas strávený s těmi nejbližšími. Porovnejte gril na dřevěné uhlí nebo grilování na elektrickém grilu.

Grily Napoleon  V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

  • Plynové grily Napoleon

    Potřebujete mít jednoduše a rychle rozpálený gril bez špinění s uhlím? Pro Vás je ideální volba kanadský plynový gril NAPOLEON. Nabízíme různé velikosti - od lehce přenosných grilů, menší grily se stolkem na kolečkách, ale i plně vybavené grily zajišťující plnohodnotné vaření včetně keramického bočního hořáku na zatáhnutí steaků. Prohlédněte se naši nabídku, vybere si opravdu každý. 

  • Grily na dřevěné uhlí

    Grily na dřevěné uhlí Vám nabídnou klasickou chuť léta - ať už se rozhodnete pro grilování klobás a slaniny, nebo drůbež či krkovičku v kuse, grilovací brikety nebo uhlí Vám zajistí vysokou teplotu pro zatažení masa i dlouhé odhořívání. Kvalitní zpracování je samozřejmostí, materiály jsou vysoké kvality.

  • Příslušenství ke...

    K dokonalosti při grilování nestačí pouze kvalitní gril a dobře zkombinované pokrmy, ale i nenápadní pomocníci z řad příslušenství mohou zamíchat kartami.. Ať už se jedná o grilovací nářadí s prodlouženou rukojetí, litinové steakové plotny nebo sadu špízových jehel, rozšiřují Vaše kuchařské možnosti i prostor pro trochu adrenalinu pri kuchařských experimentech s přáteli. Pusťte se do pečení pizzy, lososa douzeného na vonných šupinách nebo lívanců na grilu a léto je Vaše!